«żużel Wiadomości Sportowe, Wyniki I Relacje Na Żywo, Tabele, Terminarz

«żużel Wiadomości Sportowe, Wyniki I Relacje Na Żywo, Tabele, Terminarze

Zakłady Bukmacherskie Zużel Ekstraliga W Polsce

Content

Można powiedzieć, że to be able to wtedy zakończyła się romantyczna epoka czarnego sportu w naszym kraju. Obstawianie żużla ma swoje niewątpliwe atuty, ale też słabsze strony. O tym, na corp warto zwrócić uwagę w tym zakresie warto wspomnieć. Jeśli potrzebujesz pomocy, są specjalne centra i actually infolinie. W sytuacji, gdy masz trudności, nie wahaj się zastosować środków takich jak Alert Czasowy, Ograniczenie Strat, a new nawet Samowykluczenie.

 • NovyHotel Falubaz Zielona Góra jest pozytywnym zaskoczeniem PGE Ekstraligi.
 • I podobnie emocjonujące jest obstawianie meczy, ale jak czytać na żużel kursy bukmacherskie?
 • Jak pokazuje grafika z danymi, największy handicap na większości torów PGE Ekstraligi w ubiegłym sezonie dawały skrajne pola A i actually D.
 • Bonusy tego rodzaju jak zakład bez ryzyka czy też wyższe kursy względnie gra bez podatku.

Pole A było najskuteczniejsze na aż 5 ekstraligowych torach. Na obiektach gorzowskim, lubelskim oraz ostrowskim (ex aeuqo z . polami B, C) najlepsze było miejsce ustawione najbliżej płotu. Jasno pokazuje to be able to, że jeśli» «obstawiasz na żywo zwycięzcę biegu, to powinieneś skupić się mhh żużlowcach startujących z pól A oraz D. Jeśli obstawiony przez nas zawodnik jedzie z rezerwy taktyczniej, czy Z/Z, to wszystkie jego biegu będą brane pod uwagę.

Obstawianie Żużla To Nie Wy??cznie Gotowe Kupony Ako

Jakość podłoża ma bardzo du?y wpływ na przebieg zawodów, dlatego wskazane jest sprawdzić, jak gospodarze dbają o durchgang w dni meczowe. Źle utrzymana nawierzchnia może powodować kłopoty zawodników, co zaś przekłada się em ich słabszą dyspozycję w trakcie wyścigów. W jaki sposób bukmacherzy dostosowują zajecia z dla wybranych klubów lub zawodników biorących udział w rozgrywkach? Pod uwagę brane są dotychczasowe wyniki (poprzedni sezon), aktualna dyspozycja sportowców, składy drużyn.

 • Oczywiście przykłady można byłoby mnożyć, ponieważ nie und nimmer było klubu, który nie czerpałby pomocy z dużego zakładu znajdującego się w okolicy.
 • Pole manewru jest więc ogromne i w trakcie trwania sezonu praktycznie codziennie dostępna jest oferta na» «żużel.
 • Analizując jak wyglądają zakłady bukmacherskie na żużel możemy zauważyć, że gospodarze zdecydowanie częściej są faworytami meczu.
 • Krono-Plast Włókniarz Częstochowa był największym rozczarowaniem początku sezonu w PGE Ekstralidze.
 • Może się jednak także zmienić jego potencjalny rywal i utrudnić zdobycie punkty.

Postawę zawodnika z Gorzowa mocno skrytykował były reprezentant Polski, Jan Krzystyniak. Jak się okazuje, 66-latek również mother na koncie pewien «wybryk», którego pamiętać raczej nie chce. Poniżej, w ramach podsumowania prezentujemy wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obstawiania żużla. W meczach ligowych trener ustawia zawodnika pod jednym z numerów startowych (seniorzy numery 1-5 oraz» «9-14, juniorzy 6, 7 oraz 14, 12-15, zawodnicy u24 8, 16) mostbet casino.

Żużel Zakłady Bukmacherskie Meczowe

Dzięki temu możemy śledzić zmiany w kursach i zmontować nasz kupon tak szybko jak tylko chcemy. W przypadku obstawiania żużla cierpliwość jest wskazana. Czasem wytypowany przez nas zawodnik lub drużyna słabo radzi sobie na początku zawodów, the gracze myślą o zamykaniu kuponów bądź też kontrowaniu.

 • W Przeglądzie Sportowym oraz komentował mecze koszykówki.
 • Ligi polskiej, a także rozgrywek w Wielkiej Brytanii.
 • Można powiedzieć, że to wtedy zakończyła się romantyczna epoka czarnego sportu w naszym kraju.
 • Pod 9., bądź 1., to w większości wyścigach będzie musiał ścigać się z liderami przeciwników, a więc um punkty będzie trudniej.
 • Bukmacherzy na żużel już przedstawieni, a new zatem przejdźmy do zasad obstawiania tego jakże pięknego we emocjonującego sportu.
 • Zakłady live i przedmeczowe dostępne jest u wielu polskich bukmacherów, a ich obstawianie bardzo rozbudowane.

Dostępność zakładów pozwala obstawiać H2H zarówno pod kątem pojedynczych wyników meczowych, jak i actually klasyfikacji końcowych. Przykładowo, obstawiając zakład more than 39, 5 punktów, gracz przewiduje, że dana ekipa zdobędzie minimum 40 punktów w meczu. Typ under 39, five działa wówczas watts drugą stronę, gdyż gracz typuje zgromadzoną przez drużynę liczbę punktów poniżej wskazanej wartości (39 punktów i mniej).

Wyniki Na Żywo

Zmagania w ramach cyklu SGP, SEC bądź żużlowej Ekstraligi będą przez zawodników traktowane poważniej, aniżeli starty w jednodniowych turniejach i memoriałach. Przede wszystkim żużlową Ekstraligę i zawody cyklu Speedway Grand Tarifs, ale nie tylko. W ofercie pojawiają się też zmagania w ligach zagranicznych.

 • Sport ten jest od wielu bekv?m dyscypliną motorową cieszącą się dużą popularnością w Polsce.
 • Mankamentem jest z kolei fakt, że chollo na poszczególne zawody żużlowe nie pojawia się z dużym wyprzedzeniem.
 • Ligi polskiej i Grand Tarif można obstawiać wygodnie i szybko dzięki ofercie bukmachera TOTALbet.
 • Szczególnie w pierwszej połowie każdych zawodów, kiedy o walkę na dystansie nie jest tak łatwo jak w późniejszej fazie zawodów.
 • W żużlu pojawiają się one w 99% dopiero w dzień meczu, a więc bardzo ważna jest godzina.

Teraz, by ratować się przed spadkiem, gdańszczanie muszą coś zrobić. Najłatwiej o punkty jest zawodnikom, których trener ustawia pod numerami startowymi 10. Są to seniorzy lub zawodnicy u24, którzy watts pierwszych wyścigach ścigają» «się z juniorami, bądź teoretycznie słabszymi seniorami przeciwników. Jeśli zatem pod tymi numerami znajduje się żużlowiec, który twoim zdaniem ma szansę em dobry występ, in order to jest to dodatkowy atut.

Żużel Obstawianie – Niższe Lig W Polsce

Żużlowcy, nawet ci ekstraligowi mogą jeździć w kilku ligach. Do tego dochodzą wszelakie turnieje indywidualne, the więc siłą rzeczy nie zawsze jadą oni na 100% i korzystają z najlepszego sprzętu. Bezpieczniej jest zatem typować najważniejsze rozgrywki – PGE Ekstraligę, Great Prix, SEC, ewentualnie ligę szwedzką. Wówczas masz pewność, że zawodnik jedzie em pełnym gazie i na» «najlepszych motocyklach. Aż six z 10 zawodników z największymi wahaniami to żużlowcy poniżej 24 roku życia mostbet aplikacja.

 • W Gorzowie zawodnicy rywalizowali w ramach siódmej rundy.
 • Na bieżniach pojawiali się zawodnicy ze swoimi motocyklami, z . których usuwano elementy przeszkadzające w jeździe.
 • Przede wszystkim czekamy na pojawienie się promocji na żużel oraz możliwości budowania swoich własnych zakładów.
 • Typując tego typu zakłady bukmacherskie na żużel, wskazuje się zawodnika indywidualnego, który sięgnie po “złoto” danej serii wyścigów.

Zawody Grand Prix odbywają się na “domowym” torze jednego z . zawodników, to będzie miał on spore szanse na osiągnięcie dobrego wyniku. Kolejny z polecanych bukmacherów z ofertą mhh żużel to ETOTO. Podobnie jak opisani wyżej operatorzy udostępnia on nawet kilkadziesiąt kursów na poszczególne zawody. Ten operator przygotował przede wszystkim ofertę na najważniejsze imprezy z żużlowego kalendarza, na czele z SGP i polską Ekstraligą. W niektórych przypadkach możesz rozwinąć uzależnienie i actually nie zdawać sobie z tego sprawy. Wygrana jest miła, ale zawsze ważne jest, aby pamiętać, że zakłady keineswegs są przeznaczone em zarobek.

Żużel Obstawianie» «: Specyfika Sportu

Teraz w prawie identycznym składzie częstochowianie wybierają się carry out Wrocławia. Nie zapomnij jednak, że podczas meczu trener może stosować rezerwy taktyczne lub korzystać z . zastępstwa zawodnika. Wtedy obstawiony przez ciebie zawodnik może dostać dodatkowy start, co dodatkowo zwiększy prawdopodobieństwo skuteczności» «typu. Może się jednak także zmienić jego potencjalny rywal we utrudnić zdobycie punkty.

 • Zakłady wystawiają kursy t formacie dziesiętnym, company oznacza, że łatwo możesz policzyć potencjalną wygraną.
 • Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są z . ryzykiem.
 • Do tego dochodzą oczywiście wszystkie mecze i turnieje na polskim podwórku (włącznie unces zawodami młodzieżowymi).
 • Nic więc dziwnego, że kluby od zawsze szukały wsparcia potężnych sponsorów.
 • Sędzia Arkadiusz Kalwasiński okazał się łaskawy dla zawodnika gospodarzy i ukarał go tylko żółtą kartką.

Dla wielu graczy STS to najlepszy bukmacher na żużel, właśnie ze względu na kursową ofertę na najbardziej prestiżowe zawody. Gracze, których interesuje obstawianie żużla mogą znaleźć różnorodną ofertę typów mhh zawody i mecze w tej dyscyplinie sportu. Jeżeli interesuje Cię obstawianie żużla, warto wyspecjalizować się w jednej kategorii zakładów. Przykładowo, obstawianie ligi angielskiej powinno odbywać się w pełnym skupieniu wyłącznie na statystykach tych rozgrywek. Zacznij oglądać żużel, wyciągając przy tym również swoje własne wnioski.

Sponsorzy Serwisu

Nie brakuje opowieści, że w czasach Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej do klubów podczas naborów zgłaszały się setki chętnych. Kiedy po wojnie zaczęto organizować zabawę w żużel ścigano się na tidak zwanych motocyklach przystosowanych. Na bieżniach pojawiali się zawodnicy se swoimi motocyklami, unces których usuwano elementy przeszkadzające w jeździe.

 • W poniższym artykule sprawdzimy, którzy legalni polscy bukmacherzy oferują najlepsze zakłady na żużel, a także, jakie typy zakładów można obstawiać online.
 • Przygotowaliśmy dla Ciebie spis TOP 3 serwisów bukmacherskich, gdzie warto rozpocząć obstawianie żużla online.
 • Motocyklom nie brakowało szybkości, ale mike zawodnik, nie próbował jechać ofensywnie, a w kluczowych momentach po prostu przymykał gaz.

Dotyczą one przede wszystkim najważniejszych zmagań indywidualnych odbywających się w ramach kilku rund (np. SEC, SGP) oraz rozgrywek ligowych. Dla zawodów indywidualnych, tego rodzaju jak choćby Speedway Grand Prix, obstawiać żużel możemy na osiągnięcia poszczególnych zawodników. Co istotne, zdobycze punktowe poszczególnych żużlowców wytypujemy również watts meczach ligowych. Obstawianie żużla jest o tyle specyficznym zajęciem, że jest to sport jednocześnie indywidualny, jak i drużynowy. Wiele zależy zatem od tego, na jakie zmagania znajdziemy zakłady bukmacherskie. Na koniec chcemy odnotować to, co STS powinien poprawić.

Żużel Obstawianie Zakłady Bukmacherskie Na Żużel

Mankamentem jest z kolei fakt, że chollo na poszczególne zawody żużlowe nie pojawia się z dużym wyprzedzeniem. Zazwyczaj mhh kursy musimy czekać do dnia, watts którym dane zawody będą się odbywały. Niektórzy zawodnicy mhh dane zawody przyjeżdżają z niezbyt poważnym nastawieniem. Czasem zatem typowanie dobrego rezultatu w wykonaniu potencjalnych faworytów nie jest najlepszą opcją.

 • Janusz Kołodziej od kilku tygodni leczy kontuzję ramienia, której doznał podczas meczu ZOOLeszcz GKM-u Grudziądz z Fogo Unią Leszno.
 • W sezonie 2023 będziecie mogli w LVBET proponować także swoje własne zakłady na żużel.
 • Co istotne, zdobycze punktowe poszczególnych żużlowców wytypujemy również t meczach ligowych.
 • W pozostałych miesiącach typowanie żużla jest niemożliwe lub oznacza jedynie wnoszenie zakładów sezonowych na kolejne rozgrywki.

Nie pomogła ani zmiana tunera, ani wyrzucenie mechaników. W Malilli podczas turnieju o indywidualne mistrzostwo świata było widać, że issue jest w nim. Motocyklom nie brakowało szybkości, ale mike zawodnik, nie próbował jechać ofensywnie, a w kluczowych momentach po prostu przymykał gaz. NovyHotel Falubaz Zielona Góra jest pozytywnym zaskoczeniem PGE Ekstraligi. Zielonogórzanie mają szansę być pierwszym od trzech bekv?m beniaminkiem, który utrzyma się w elicie. Na razie zajmują szóste, a więc trzecie miejsce z końca.

Żużel Zakłady Bukmacherskie Sezonowe

Bukmacher bardzo szybko rozlicza zakłady, t trakcie zawodów wystawia rynki na zwycięzcę każdego biegu, H2H w wyścigach czy na bieżąco aktualizuje handicapy. Ważnym aspektem jest także szybko» «działająca i niezacinająca się aplikacja, która jest jedną z lepszych na rynku. Bukmacherzy na żużel oferują też coraz częściej zakłady specjalne. Rozumie się przez nie und nimmer coś wychodzącego pozo szablony.

 • Sezon startuje t okolicach kwietnia, the trwa zazwyczaj carry out końca września.
 • Prawdziwy fan żużla powinien mieć zawsze rękę na pulsie i wiedzieć, kiedy odbywają się jego ulubione zawody żużlowe.
 • 2024
 • Średnia marża na mecze zagraniczne mieści się t przedziale 3, 50-4, 50%.
 • Prezes Fogo Unii zaproponował zmiany odnośnie egzekwowania tego typu zachowań na torze.

Żużel dla najmłodszych to doskonały sposób, zarówno na dobrą zabawę, jak i otwarcie drzwi do uprawiania profesjonalnego sportu. Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają zezwolenie em urządzanie zakładów wzajemnych. Jak widać, w minionym cyklu tylko raz kurs na zwycięstwo Zmarzlika był niższy 2. 00.

Żużel Zakłady Bukmacherskie – Lvbet

Jednak po ataku Oskara Fajfera perform szpitala trafił Andrzej Lebiediew i konstruera sytuacja wzbudza sporo kontrowersji. Zmarzlik znów wygrywa turnieje Great Prix i przy okazji bije kolejne, spektakularne rekordy. Ma już 24 zwycięstwa w SGP i actually dzięki temu wyprzedził Jasona Crumpa. Powoli dobiega końca tegoroczna edycja Pucharu Ekstraligi w klasie 250cc. W Gorzowie zawodnicy rywalizowali w ramach siódmej rundy.

Redaktor tekstów, działający w branży bukmacherskiej od ponad 3 lat. Fan wszelakich dyscyplin z żużla przez siatkówkę aż do piłki nożnej. Przed pracą dla portalu legalnibukmacherzy. pl zbierał doświadczenie meters. in. W Przeglądzie Sportowym oraz komentował mecze koszykówki. W poradniku znajdziesz a few porady rozpisane mhh zakłady live, przedmeczowe oraz cykl Great Prix.

Sport Żużlowy Bądź Da Się Usankcjonować Kontuzje? Piotr Rusiecki Jest Za Kasowaniem Punktów

Młodsi zawodnicy mają zatem znacznie większe wahania formy od starszych zawodników i actually trzeba mieć to na uwadze przy typowanie powyżej/poniżej punktów w meczu. W tabeli poniżej zebraliśmy dla was zawodników, którzy w ubiegłym sezonie odnotowywali największe wahania formy względem meczów domowych i actually wyjazdowych w PGE Ekstralidze. Pod uwagę wzięliśmy żużlowców ze średnią domową min. 1. 5 pkt/bieg. Maciej Janowski zdobędzie w meczu powyżej 12. 5 punktów (min. 13), to be able to sprawdź dokładnie, z kim zawodnik Sparty Wrocław będzie mierzył się w swoich wyścigach. Pod numerem 5 lub thirteen (pod takim najczęściej ustawiany jest Janowski), to będzie miał teoretycznie łatwiej o punkty.

 • Zapraszamy na relację z Drużynowego Pucharu Ekstraligi cc, który odbył się» «na minitorze w Lublinie.
 • Wygrana jest miła, ale zawsze ważne jest, aby pamiętać, że zakłady keineswegs są przeznaczone na zarobek.
 • Pod uwagę wzięliśmy żużlowców se średnią domową min. 1. 5 pkt/bieg.
 • Żużlowcy, nawet ci ekstraligowi mogą jeździć watts kilku ligach.
 • Nie musisz się koncentrować na całym meczu, a new możesz wziąć pod lupę jeden wyścig.

Nie musisz się koncentrować mhh całym meczu, the możesz wziąć pod lupę jeden wyścig. Są to wyj?tkowo popularne zakłady mhh żużel, jeżeli pod uwagę weźmiemy obstawianie na żywo. Możesz postawić na przykład na to, która z drużyn ksfd pierwsza zdobędzie 35 punktów w trwającym właśnie meczu. Wirtualny żużel, podobnie grunzochse wirtualne rozgrywki piłki nożnej czy koszykówki, to sterowane algorytmami komputerowymi rozgrywki internetowe. Zakłady na żużel wirtualny dostępne są 24/7 u najlepszych bukmacherów w Polsce.

Skrytykował Zawodnika Stali, A Sam Mhh Torze Był Chamem!

Atutem oferty na żużel jest też spora różnorodność rynków, co gwarantuje sama specyfika tego sportu. Zakłady bukmacherskie mhh żużel znajdziemy w ofercie legalnych bukmacherów, a poniżej prezentujemy listę polecanych operatorów na tę dyscyplinę sportu. Najlepsza oferta na obstawianie żużla dostępna jest united bukmacherów LVBet, TOTALbet, a także ETOTO. Ponadto, warto też sprawdzić zakłady specjalne u bukmacherów PZBuk, forBET i Go+Bet.

 • Niektórzy zawodnicy na dane zawody przyjeżdżają z niezbyt poważnym nastawieniem.
 • Poza ligowymi zmaganiami i ofertą na turnieje Speedway Grand Prix w forBET możemy typować niektóre rozgrywki młodzieżowe czy krajowe memoriały i turnieje.
 • Oczywiście miało to swoje złe strony, bowiem nieraz na to, by raz się przejechać trzeba było czekać… cały trening.
 • Wiele osób ze środowiska keineswegs rozumie decyzji arbitra, Arkadiusza Kalwasińskiego, który nie wlepił zawodnikowi czerwonej kartki.
 • Zakłady bukmacherskie LVBet to miejsce, gdzie można obstawiać żużel w kilku ekscytujących kategoriach.
 • Dzięki temu będziesz w stanie nie tylko obstawiać typy długoterminowe, ale również zaplanujesz typowanie poszczególnych wyścigów.

Żużel to jedna z najpopularniejszych dyscyplin sportu w Polsce. W tym artykule opisujemy gdzie i jak typować żużel, a także jaka jest specyfika zakładów na zawody żużlowe. W przypadku meczów ligowych sporym handicapem dla większości drużyn jest atut własnego toru.

Czas Na Rewanż Tempas Osłabiona? Powrót Halkiewicza (składy)

Z trzech seniorów unces Kraju Hamleta może zostać najwyżej dwóch, a może się tak też zdarzyć, że nie będzie żadnego.»

 • Na terytorium Polski zakłady wzajemne mogą oferować jedynie te podmioty, które posiadają zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych.
 • Przed pracą dla portalu legalnibukmacherzy. pl zbierał doświadczenie m. in.
 • Zawody żużla odbywają się zarówno w ramach rozgrywek indywidualnych, grunzochse i lig klubowych.
 • Zakłady bukmacherskie żużel nie ograniczają Cię wyłącznie do obstawiania zwycięzcy meczu.

Średnia marża na mecze zagraniczne mieści się watts przedziale 3, 50-4, 50%. Nieco gorzej wypada polska liga, gdzie marża potrafi osiągnąć poziom eight, 40%. Zadaniem gracza jest przewidzieć sumę zdobytych punktów zawodnika lub też drużyny, która wyniesie liczbę poniżej lub powyżej określonego pułapu. W przypadku żużla, 10 rodzaj zakładu bukmacherskiego dotyczyć będzie zwykle liczby punktów zdobytych przez wskazaną drużynę.

Sprawdź, Kiedy Odbywają Się Zawody Ligowe I Actually Turnieje

Jeśli zastanawiacie się, czy warto obstawiać żużel, to be able to przede wszystkim du?o zależy od tego na ile interesujecie się tą dyscypliną sportu. Obstawianie żużla jest przeznaczone raczej do miłośników tego sportu, którzy wiedzą gdzie i kiedy warto szukać zakładów. Zakłady bukmacherskie em żużel możemy typować zaledwie przez kilka miesięcy w roku. Sezon startuje t okolicach kwietnia, a new trwa zazwyczaj do końca września.

 • Wtedy obstawiony przez ciebie zawodnik może dostać dodatkowy start, co dodatkowo zwiększy prawdopodobieństwo skuteczności» «typu.
 • Oznaczają, który z nich zdobędzie więcej punktów t danym meczu.
 • Czasem taka ocasion kursowa może być bardziej atrakcyjna, niż przewidywanie zwycięstwa konkretnej drużyny.
 • Ponadto, zadbasz także o odrobinę czasu wolnego w dzień meczu, jeśli chcesz oglądać wyścigi na żywo.

Zakłady bukmacherskie żużel nie ograniczają Cię wyłącznie do obstawiania zwycięzcy meczu. Chodzi tutaj o wytypowanie czy dana drużyna bądź zawodnik (do wyboru) zdobędą więcej punktów, niż zakłada bukmacher. Na przykład możesz wytypować, że Stal Gorzów t najbliższym meczu zdobędzie powyżej 46. five punktu lub, że Bartosz Zmarzlik przywiezie więcej niż 10. 5 punktu. W ramach cyklu SGP typować możemy rozstrzygnięcia przy poszczególnych zawodach, a także zakłady specjalne. To łącznie kilkadziesiąt kursów na każdą z» «edycji żużlowego Grand Prix.

Czarne Chmury Nad Wrocławiem, Dwóch Zawodników Z Urazami?

Szczególnie w pierwszej połowie każdych zawodów, gdy o walkę mhh dystansie nie jest tak łatwo yak w późniejszej fazie zawodów. Jak pokazuje grafika z danymi, największy handicap na większości torów PGE Ekstraligi w ubiegłym sezonie dawały skrajne pola A we D. W sezonie 2023 będziecie mogli w LVBET proponować także swoje własne zakłady na żużel. Speedway nie będzie co prawda objęty BetBuilderem, ale za to będziecie mogli zgłaszać swoje propozycje na Social Mediach LVBET lub perform konsultantów na czacie. Wasze propozycje zostaną rozpatrzone i jest duża szansa, że pojawia się watts zakładach specjalnych.

 • Mając chociaż podstawową wiedzą z zakresu specyfiki speedwaya, typowanie zawodów jest ciekawą alternatywą dla bardziej popularnych u bukmacherów konkurencji.
 • Wśród najchętniej wybieranych przez graczy operatorów są m.in.
 • Jeśli tor jednak sprzyja walce i actually pola nie mają takiego znaczenia, to be able to należy stawiać mhh walczaków, którzy radzą sobie w walce na dystansie.
 • Jeśli nie masz jeszcze konta, możesz zarejestrować się u dowolnie wybranego bukmachera z naszym kodem promocyjnym i zgarnąć Ciekawe bonusy na żużel i nie tylko.

Wiele osób ze środowiska nie und nimmer rozumie decyzji arbitra, Arkadiusza Kalwasińskiego, który nie wlepił zawodnikowi czerwonej kartki. Prezes Fogo Unii zaproponował zmiany odnośnie egzekwowania tego typu zachowań na torze. Janusz Kołodziej od kilku tygodni leczy kontuzję ramienia, której doznał podczas meczu ZOOLeszcz GKM-u Grudziądz z . Fogo Unią Leszno. Od tamtej pory Kołodziej na treningu pojawił się kilka razy, ale mike przyznał, że była to pochopna decyzja. Fantastyczny występ Macieja Janowskiego w Rulers Lynn. Choć jego drużyna z Oxford przegrała, to reprezentant Polski ma powody do uśmiechu.